لطافه پراید - Lattafa Pride

  • برند: لطافه پراید – Lattafa Pride
  • کشور مبدا برند: امارات متحده عربی – UAE
  • سال تاسیس:
  • ماندگاری: به نسبت قیمت بالا

لطافه پراید

توضیحات بیشتر
لطافه پراید زیر مجموعه‌ی برند لطافه است که در امارات متحده‌ی عربی و در شهر دبی فعالیت می کند. شیخ شهید احمد و شعیب اقبال در سال 1980 با چشم انداز خلق روایح یونیک و لوکس شرکت لطافه را پایه ریزی کردند. شاید در ابتدا هدف موسسان صادرات محصولات شان به کشورهای خاورمیانه بود. اما اکنون که سه نسل از این خانواده راه بیانگذاران آن را ادامه می دهند صادرات این کشور به سراسر جهان در حال انجام است. و همه روزه بر تعداد دوستدارن آن افزوده می شود. محصولات با کیفیت لطافه و لطافه پراید را هم اکنون از فروشگاه اینترنتی قشم اینورا دریافت کنید. ما افتخار می کنیم که بهترین کیفیت ها را با نازل ترین قیمت برای شما مشتریان خود فراهم آورده‌ایم.

لطافه پراید lattafa-pride

محصولات لطافه محصولاتی لوکس هستند. در ساخت و پکیجینگ آنها از مواد اولیه با کیفیت استفاده شده‌است. به ادعای مجموعه‌ی لطافه تیم آنها تولید کننده‌ی عطر و ادکلن برای مشتریانی است که به دنبال تجمل هستند. محصولات لطافه با تجمل و فرهنگ عربی عجین شده‌اند. این برند میراث باشکوه خود را در رایحه‌های خود به وضوح به نمایش می گذارد و دل ها را می رباید. لطافه در حال حاضر به یکی از مطرح ترین تولیدکنندگان عطر و ادکلن در جهان بدل گشته است و دیگر کمتر شرکتی توان مقابله با این برند لوکس و باکیفیت را دارد.

برند های شرکت لطافه

تولیدات و محصولات برند لطافه امروزه فراتر از حد تصور بنیانگذاران آن است . تا جایی که این برند چندین زیرمجموعه دارد و محصولات خود را با نام های دیگر وارد بازار می کند. زیر مجموعه های برند لطافه شامل لطافه پراید ، اصداف ، VURV ، RAVE می باشد. این شرکت و زیر مجموعه های آن پکیج بی نظیری از عطر های شرقی ، عطر های فرانسوی ، عطر های زنانه و مردانه را به مشتریان خود ارائه می دهند. شما می توانید این محصولات را از فروشگاه ما خریداری کرده و با ضمانت اصالت تحویل بگیرید.

Showing all 10 results

To top