فرگرانس ورد - Fragrance World

  • برند: فرگرانس ورد – Fragrance World
  • کشور مبدا برند: امارات متحده عربی – UAE
  • سال تاسیس:
  • ماندگاری: به نسبت قیمت خوب

فرگرانس ورد

توضیحات بیشتر
کمپانی فرگرانس ورد یا فرگرنس ورد Fragrance World یک کمپانی اماراتی است که بیش از سه دهه‌ی پیش فعالیت خود را در این کشور آغاز کرد. این کمپانی پیشرو در تولید عطر های شرکتی، علاوه بر رایحه‌ی مارک‌های برتر دنیا رایحه‌های مختص خود را نیز تولید می کند. این کمپانی بی‌نظیر حدود 10 شعبه‌ی فعال عمده تحت عناوین : فرگرانس ورد، الغروب، خیابان فرانسه ، عطر پارادایس ، آثور العالم و … در امارات دارد. در ایران، شما می توانید محصولات اورجینال این برند را از فروشگاه ما، قشم اینورا تهیه کنید.

فرگرانس ورد

فرگرانس ورد Fragrance World بعد از شرکت اجمل بزرگ‌ترین و معتبرترین کمپانی تولید کننده‌ی عطر در سراسر امارات است. این شرکت با برندهای معتبر دنیا همکاری کرده و فرمول عطرها و ادکلن‌ها را از شرکت مادر خریداری می کند. این فرایند در جهت تولید رایحه‌هایی مشابه با رایحه‌ی عطرها و ادکلن‌های این برندهاست. و همه‌ی این مراحل برای تولید محصولاتی با کیفیت و ماندگاری بسیار خوب و قیمتی به صرفه‌ است. به گونه‌ای که همه‌ی اقشار جامعه با درآمدهای متفاوت در سراسر دنیا امکان خریدعطر و ادکلن باکیفیت را داشته باشند. گفتنی است فرگرانس ورد این روایح دل‌انگیز را به شکلی کاملا قانونی و مجاز تولید و عرضه می کند.

همکاری با برند های مطرح

کیفیت ، ماندگاری و قیمت محصولات این کمپانی نه تنها در خاورمیانه که در سراسر دنیا زبانزد است. این کمپانی خیلی زود توانست با همکاری مستقیم با برند های مطرح فرانسوی جای خود را در دل مردم قاره‌ی اورپا و آمریکا باز کند تا جایی که محصولات این کمپانی امروزه از طریق سایت آمازون نیز به فروش می رسند. این شرکت در نظر دارد با استفاده از مواد اولیه‌ی با کیفیت و بسته‌بندی جذاب و استاندارد در کنار استفاده‌ از تکنولوژی روز دنیا در ساخت عطر و ادکلن با بازار های جهانی رقابت کند. در این میان ارتباط مستقیم و موثر با مشتریان را می توان یکی از دلایل پیشرفت و رضایت بالا از این برند دانست.

Showing 1–24 of 182 results

To top