احمد المغربی - Ahmed Al Maghribi

برند احمد المغربی در ابتدا به عنوان سرگرمی برای بنیانگذار آن کفیل احمد آغاز به کار کرد. اما سپری کردن زمان در دنیای بی حدو مرز رایحه‌ها و علاقه‌ی شدید به ساخت رایحه‌های جدید موجب شد این برند به یکی از برترین و محبوب ترین های منطقه بدل شود. این علاقه به تولید عطر، با ابداع رایحه‌های مناسبتی خاص فرد ، زمان و مکان گسترش یافت. امروزه نیز عطر های برند احمد المغربی با حفظ ارتباط نزدیک با جامعه‌ی محلی تولید می شوند. شما می توانید عطر های این برند محبوب و اصیل را از فروشگاه اینترنتی قشم اینورا تهیه کنید.

نمایش بیشتر

برند احمد المغربی

برند احمد المغربی خود را از رویکرد تولید عطر مطابق با صنعت مد و هم راستا با برند های غربی جدا می داند. این برند تخصص و علاقه‌ی فراوانی به تولید عطر شخصی برای افراد خاص دارد. رویکرد آنها دقیقا منطبق بر فرهنگ و سنت مردم عرب زبان است. آنها در این رابطه از علاقه‌ی پیامبر بزرگ اسلام حضرت محمد (صلی الله علیه و آله و سلم ) به عود و مشک بر اساس سنت عرب سخن می گویند. کسب و کار این برند رابطه‌ی تنگاتنگی با زندگی و فرهنگ شان دارد . از این جهت تلاش دارند در کنار گسترش مجموعه‌ی خود فرهنگ شان را به همگان بشناسانند.

محصولات برند

از آنجایی که برای این برند کیفیت بسته‌بندی و اسانس معطر عطر ها در درجه‌ی اول اهمیت قرار دارد، محصولات خود را از مواد طبیعی تولید می کند و در تمامی مراحل تولید کنترل سخت گیرانه ای بر کیفیت دارند. تا جایی که همه‌ی مراحل تولید آنها دستی بوده و به ندرت از ماشین و ابزار آلات مکانیکی استفاده می کنند . این گونه است که محصول نهایی از سایر محصولات و برند ها متمایز می شود. همان رویکردی که 20 سال پیش کفیل احمد در پیش گرفت و برند خود را بر اساس آن پایه ریزی کرد.

Showing 1–24 of 80 results

To top