درمان پوست های حساس با اوردینری

درمان پوست های حساس با اوردینری

اگر پوست شما هم به طور مکرر قرمز و دچار خارش می شود، یعنی پوست شما بسیار حساس است. همچنین شما با امتحان کردن بسیاری از محصولات پوستی جدید، دچار حساسیت پوست می شوید. برای درمان این مشکل، شما نیاز به یک روتین ملایم و خوب دارید. دست و پنجه نرم کردن با چنین مشکلی در مدتی کوتاه ممکن است. خیلی اذیت کننده نباشد اما در طولانی مدت، مشکلات بیش تری را برای ما به وجود می آورد.
در ادامه ی این مقاله، سرم های پیشنهادی ما برای درمان پوست های حساس از برند کانادایی اوردینری را خواهید دید. استفاده از این سرم ها در روتین مراقبتی پوستی تان، نتایج فوق العاده ای را به شما نشان می دهد.

مرحله ی اول: صبح ها

اولین سرمی که استفاده از آن به درمان پوست های حساس کمک بسیار زیادی می کند. سرم هیالورونیک اسید 2% + B5 می باشد. فرمولاسیون این سرم، ترکیبی از اسید هیالورونیک به عنوان آبرسان و ویتامین B5 (اسید پاتوتنیک) به عنوان ترمیم کننده می باشد. نتیجه ی استفاده از این سرم، آبرسانی به پوست و حجیم شدن آن است. برای استفاده از آن کافی است صبح ها قبل از استفاده از کرم چند قطره از آن را روی پوست اعمال کنید و روی کل صورت ماساژ دهید.

مرحله ی دوم: صبح ها

دومین محصول مورد استفاده ی شما باید عوامل مرطوب کننده پوست + هیالورونیک اسید اوردینری The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA باشد. این محصول حاوی آمینو اسید ها، لیپپید های پوست و هیالورونیک اسید است. این محصول از لایه ی بیرونی پوست محافظت می کند و در عین حال آن را مرطوب نگه می دارد. برای استفاده از آن، بعد از استفاده از سرم هیالورونیک اسید اوردینری، در حالی که پوست شما مرطوب است. آن را روی کل صورت اعمال کنید و ماساژ دهید.

مرحله ی سوم و آخر: عصر ها

در مرحله ی آخر برای درمان پوست حساس تان. از سرم اسکوالین 100% نشات گرفته از گیاه اوردینری The Ordinary 100% Plant-Derived Squalane استفاده کنید. این محصول گیاهی است و کاملا از گیاهان نشات گرفته است. اسکوالین گیاهی موجود در این محصول، پوست را به صورت فعال هیدراته و آبرسانی می کند. برای استفاده از این محصول، ابتدا یک محصول با پایه ی آب را برای مرطوب کردن صورت استفاده کنید. سپی چند قطره از این محصول را روی کل صورت خود اعمال کرده و ماساژ دهید تا کاملا جذب شود.

با استفاده کردن از این سرم ها در روتین مراقبتی پوست تان، با گذر زمان، پوست حساس شما بهبود می یابد و می توانید از پوستی سالم و زیبا لذت ببرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
به بالای صفحه بردن